Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Wedstrijdprogramma

Datum Tijd Thuis Uit Info
25 sep 14:30 DVVA csv. 1 Jong Holland 1
25 sep 12:00 Stormvogels ijvv 2 Jong Holland 2
25 sep 12:30 AFC 34 2 Jong Holland 3
25 sep 12:30 Kwadijk 2 Jong Holland 4
25 sep 12:30 Adelbert st 2 Jong Holland 5
25 sep 14:30 Reiger Boys 5 Jong Holland 6
25 sep 14:30 Jong Holland 7 Meervogels 31 4
25 sep 14:30 Jong Holland JO19-1 SVA JO19-2
25 sep 17:30 Schagen United JO19-6 Jong Holland JO19-2
25 sep 12:30 Jong Holland JO17-1 VIOS-W JO17-1
25 sep 10:30 Jong Holland JO16-1 Schagen United JO16-1
25 sep 12:30 Jong Holland JO16-3 Vrone JO16-2
25 sep 12:00 ZOB JO15-1 Jong Holland JO15-1
25 sep 9:00 Kleine Sluis JO14-1 Jong Holland JO14-1
25 sep 11:45 Succes JO14-1 Jong Holland JO14-2
22 sep 18:30 Jong Holland JO14-2 Koedijk JO14-1
25 sep 10:30 Jong Holland JO14-3 KSV JO14-2
25 sep 10:30 Jong Holland JO13-2 Foresters (de) JO13-2
25 sep 8:45 Jong Holland JO12-1 KSV JO12-1
25 sep 8:45 ST VV Egmond JO12-2 Jong Holland JO12-2
25 sep 8:45 Jong Holland JO11-1 ST VV Egmond JO11-1
25 sep 8:45 Jong Holland JO11-2 VIOS-W JO11-1
25 sep 9:00 Vitesse 22 JO11-3 Jong Holland JO11-3
25 sep 9:00 Kolping Boys JO10-2 Jong Holland JO10-1
25 sep 10:15 Jong Holland JO10-2 Vrone JO10-1
25 sep 9:00 Limmen JO10-2 Jong Holland JO10-3
25 sep 11:45 Jong Holland JO10-4 Jong Holland JO10-6
25 sep 10:15 Jong Holland JO10-5 V.V. Bergen JO10-3
25 sep 8:45 Jong Holland JO9-1 Koedijk JO9-1
25 sep 8:45 Jong Holland JO9-2 Kolping Boys JO9-5
25 sep 13:15 Reiger Boys JO9-4 Jong Holland JO9-3
25 sep 8:45 Jong Holland JO9-5 Jong Holland JO9-4
25 sep 8:45 Alcmaria Victrix JO8-1 Jong Holland JO8-1
25 sep 8:30 Foresters (de) JO8-1 Jong Holland JO8-2
25 sep 11:45 Jong Holland JO8-3 LSVV JO8-2
25 sep 13:15 AFC 34 JO8-3 Jong Holland JO8-4
25 sep 8:45 Jong Holland JO8-5 Vrone JO8-3
25 sep 15:00 Jong Holland mini's Jong Holland competitie
25 sep 14:00 ST Jong Holland/Alcmaria Victrix MO19-1 WSV 1930 MO19-1
25 sep 12:30 Jong Holland MO15-1 ADO '20 MO15-2
25 sep 9:30 GSV MO15-1 Jong Holland MO15-2
25 sep 9:30 Saenden MO13-1 Jong Holland MO13-1
25 sep 8:45 Jong Holland MO13-2 Victoria O MO13-1
25 sep 10:30 s.v. Enkhuizen MO13-2 Jong Holland MO13-3
25 sep 14:30 Jong Holland VR1 Zaandijk VR1
Bekijk meer

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!