Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Wedstrijdprogramma

Datum Tijd Thuis Uit Info
10 dec 15:00 Jong Holland 2 Swift 5
10 dec 15:00 Jong Holland 3 VVH/Velserbroek 2
10 dec 12:00 Jong Holland 4 ODIN 59 6
10 dec 12:45 Jong Holland 5 ODIN 59 7
10 dec 10:30 Castricum FC 4 Jong Holland 7
10 dec 10:30 Jong Holland 8 UNO vv 6
10 dec 12:30 Jong Holland JO19-1 Kleine Sluis JO19-1
10 dec 13:15 SVW 27 JO17-1 Jong Holland JO17-1
6 dec 20:00 Jong Holland JO17-2 Sporting Krommenie JO17-2
10 dec 9:30 Jong Hercules JO17-1JM Jong Holland JO17-2
10 dec 15:00 Jong Holland JO17-3 Koedijk JO17-4
7 dec 19:30 Jong Holland JO17-3 Jong Holland JO15-3
10 dec 11:00 HSV JO15-1 Jong Holland JO15-1
10 dec 12:00 ST VV Egmond JO15-1 Jong Holland JO15-2
10 dec 11:30 Kolping Boys JO15-4 Jong Holland JO15-3
10 dec 10:30 Jong Holland JO14-1 Blokkers de JO14-1
10 dec 8:45 Reiger Boys JO14-2 Jong Holland JO14-2
10 dec 10:00 Wijk aan Zee JO13-1 Jong Holland JO13-1
10 dec 8:45 Jong Holland JO13-2 DTS JO13-1
10 dec 8:45 KSV JO12-2 Jong Holland JO12-1
10 dec 10:15 ST VV Egmond JO12-2 Jong Holland JO12-2
10 dec 8:45 Jong Holland JO12-3 Vitesse 22 JO12-4
10 dec 8:45 Jong Holland JO11-1 AFC 34 JO11-5
10 dec 10:30 Dynamo JO11-1 Jong Holland JO11-2
10 dec 8:45 Jong Holland JO11-3 Meervogels 31 JO11-1
10 dec 10:30 SVW 27 JO11-4 Jong Holland JO11-4
10 dec 11:30 Jong Holland JO10-1 Westfriezen JO10-1
10 dec 10:15 Kolping Boys JO10-6 Jong Holland JO10-2
10 dec 11:30 Jong Holland JO10-3 Hollandia T JO10-1
10 dec 10:00 Jong Holland JO10-4 V.V. Bergen JO10-3
10 dec 10:00 Petten JO10-1JM Jong Holland JO10-5
10 dec 10:00 Jong Holland JO9-1 Reiger Boys JO9-2
10 dec 9:00 KSV JO9-2 Jong Holland JO9-2
10 dec 8:45 Jong Holland JO9-3 FC Uitgeest JO9-4
10 dec 9:00 Duinrand S JO9-2 Jong Holland JO9-4
10 dec 9:30 Alkmaarsche Boys JO9-2 Jong Holland JO9-5
10 dec 8:45 Jong Holland JO8-1 AFC 34 JO8-2
10 dec 9:45 ODIN 59 JO8-6 Jong Holland JO8-2
10 dec 9:00 Alcmaria Victrix JO8-4 Jong Holland JO8-3
10 dec 10:30 Jong Holland MO17-1 Oosthuizen MO17-1
10 dec 12:30 Jong Holland MO17-2 Foresters MO17-1
10 dec 8:45 BOL MO15-1 (9-tal) Jong Holland MO15-1
10 dec 8:30 SVA MO13-1 (9-tal) Jong Holland MO13-1
10 dec 8:45 Jong Holland MO11-1 ADO '20 JO11-2
10 dec 9:30 Hercules Zaandam sc JO11-4 Jong Holland MO11-2
10 dec 10:15 Reiger Boys MO10-2 Jong Holland MO10-1
9 dec 20:00 DEM (RKVV) VR30+1 Jong Holland VR30+1
Bekijk meer

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!